Tüm ürünlerde ücretsiz kargo

Sepet

Totzee- Bebeğiniz İçin Kış Giyim Rehberi

Bebeğiniz İçin Kış Giyim Rehberi

Bebeğinizi daha soğuk havalar için uygun şekilde giydirmeniz önemlidir. Bebeğinizi kış aylarında sıcak tutmanın anahtarı, bebeğinizin fazla ısınması durumunda çıkarılması kolay olacak şekilde katmanlar halinde giydirmektir. Bebeğinizin içine giydirmek için tulum veya kimono ve bunların üstüne kazak, uzun kollu sweatshirt veya askılı ürünler ile kombinleyin. Dışarıya çıktığınızda bebeğinizi sıcak tutmak için katmanlı tercihlerle beraber şapka ve eldiven de dolabınızda mutlaka bulunması gerekenlerden.Sevimli ve pratik bebek kışlık kıyafetleri ve aksesuarlarını stoklamanıza yardımcı olması için bu kılavuzu kullanın.

Body Ekru
Bahsettiğimiz gibi ilk katman olarak %100 pamuktan üretilen kimono tarzı body’ler tatlı küçük düğmeleri ve kolay esneyen kumaşıyla hem bebeğinizi hem sizi rahat ettirecek.

Çıtçıtlı Üstler
Çıtçıtlı üstler kış sezonunda bebeğinizi hem sıcak tutacak hem de konfor sunacak şekilde tasarlandı.Pantolon ve kotlar ile kolayca eşleyebileceğiniz çıtçıtlı üstler, yumuşak dokusu ve nefes alma özelliğiyle bebekler vücudu sıcak tutarken aynı zamanda terlemeyi de önlüyor.

Salopetler
En üst katman olarak salopetleri düşünebilirsiniz. Kolay giyilebilir ve çıkarılabilir özelliğiyle salopetleri, dolabınızda bulunan kıyafetlerle veya koleksiyonumuzdan düğmeli üstlerle kombinleyebilirsiniz.

Şapkalar
Onların küçük ve narin başlarını soğuktan korumak için %100 pamuktan üretilen bone yapısıyla şapkalar, dışarıda kullanım için birebir.

 

Önceki gönderi
Sonraki gönderi

Yorum bırakın

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanır