300 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo

Sepet

Ödeme

Totzee’de yapacağınız alışverişlerde bilgileriniz ve siparişleriniz İyzico ile güvence altında. BDDK lisanslı ödeme altyapısı olan İyzico aynı zamanda İyzico Korumalı Alışveriş sistemiyle kredi kartınızın kopyalanması ve diğer sahtecilik yöntemlerine karşı koruma sağlayan PCI – DSS sertifikalı sistemleri ve yapay zeka temelli teknoloji sayesinde, kart bilgileriniz ve kişisel verilerinizi koruyor.


Geri İade


Totzee olarak her zaman ürettiğimiz ürünlerin kalitesinden duyduğumuz memnuniyeti müşterilerimizin de hissetmesini sağlamak istiyoruz. Yine de memnun kalmadığınız durumlarda elimizden gelenin en iyisini yapacağımızın teminatını veriyoruz. 

Eğer ürünlerimizde herhangi bir kusur görürseniz hemen bizimle info@totzee.com yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Ürününüzü geri ücretsiz alıyor olmak ile birlikte yeni ürününüzü de en hızlı kargolama yöntemiyle ücretsiz olarak yollayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sipariş

Totzee ürünlerini websitemiz üzerinden hesap oluşturarak sipariş verebilirsiniz. Toptan satış için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Tüm müşterilerimizin sipariş verirken hesap oluşturmasını tavsiye ediyoruz. Hesap oluşturmak istemediğiniz durumlarda ise her zaman ‘’misafir’’ olarak sipariş verebilirsiniz. Siparişinizi hesap olmadan tamamlamak için ödeme yaparken "Misafir Olarak Ödeme Yap" ı seçmeniz yeterlidir.

Kargo ve Sipariş

Siparişlerinizi 24 saat içinde kargoya vermeye özen gösteriyoruz. Bazen, Covid-19 nedeniyle gecikmeler yaşanmakta olup siparişlerinizi en hızlı şekilde size ulaştırmaya çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.