300 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo

Sepet

Totzee ekibinden ve diğer müşterilerimizden gelen sorular ve öneriler doğrultusunda sizler için Totzee ürün bakım rehberi hazırladık.

Ürün etiketlerini okuyun.
Size en iyi bakım ipucunu verecek noktamız etiketlerimiz. Her zaman bakım etiketlerini okuyarak başlayın. Ürünlerimizde bebekleriniz rahatsız etmemesi açısından etiketleri siparişinizin yanına iliştiriyoruz. En iyi bakım için kullanacağınız özel talimatlara bu etiketler üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bebeğinize giydirmeden önce yıkayın.
Rahatlık ve temizlik için bebeğiniz giydirmeden yıkamanızı tavsiye ediyoruz.

Yıkamadan önce bir ipucu daha.
Yıkamadan önce giysilerinizi ters çevirin, tüm fermuarları ve çıtçıtlı düğmeleri kapatın ve cırt cırtları bağlayın.

Bu sefer yıkama için annelerden gelen birkaç tavsiye var.
Çamaşırlarınız seyreltilmemiş deterjanla doğrudan temas ettiğinde ağartma meydana gelebilir. Çamaşır makinesine çamaşır koymadan önce deterjanı eklerseniz, deterjanı dağıtmak için suyu karıştırdığınızdan emin olun. Giysilerden sonra deterjan eklerseniz çamaşırların tamamen suya daldırıldığından emin olun.

Önemli: Islak giysileri çamaşır makinenizden mümkün olan en kısa sürede çıkardığınızdan emin olun. Bu, parlak renklerin ve çizgilerin korunmasına yardımcı olacaktır.

Kuruturken…
Doğal lifleri makinede kuruturken daima düşük ısı ayarı kullandığınızdan emin olun. Giysilerin yüksek sıcaklıkta kurutulması aşırı çekmeye neden olabilir ve giysinin ömrünü kısaltabilir.

Büyük beden satın almamaya özen gösterin.
Giysilerimizin kumaşları genişlemeye elverişli. Bu yüzden doğru beden almaya özen gösterin. İleride de kullanırım düşüncesiyle büyük beden almamanız ürünlerimizin bebeğiniz üzerindeki konforu açısından önemlidir.

Lekelere hemen müdahale edin.
Oluşan lekelere karşı hemen müdahale ürünlerin ömrünü uzatacaktır. Çünkü bir leke ne kadar uzun süre oturursa, liflere o kadar çok nüfuz eder. Lekeleri hemen suyla seyreltin. Leke çıkarıcı kullanıyorsanız, lütfen 20 dakikadan fazla oturmasına izin vermeyin ve ardından her zamanki gibi yıkayın. Lekeyle mücadele eden enzimlere sahip deterjanlar ve leke çıkarıcılar renk aktarımına veya solmaya neden olabilir. Klorlu ağartıcı hiç kullanılmamalıdır.